La Loca Histeria

Agenda

Date City Venue
21/12/18 BIGUES I RIELLS (Evento privado)
31/12/18 GIRONA GIRONA
31/12/18 GIRONA GIRONA

HISTORIAL DE CONCERTS ANTERIORS:

_________________2017

28 DE GENER                                          SALOU

22 DE FEBRER                                          MAS BONVILAR (TERRASSA)

25 DE FEBRER                                          MOLLERUSA

11 DE MARÇ                                          FESTA SOLIDÀRIA BOMBERS DE BARCELONA

27 DE ABRIL                                          SANT SADURNI D’ANOIA-CAVES CODRNIU (ESDEVENIMENT PRIVAT)

6 DE MAIG                                          BREDA

3 DE JUNY                                          RAIMAT (FESTA PRIVADA)

3 DE JUNY                                          RAIMAT (FIESTA PRIVADA)

15 DE JUNY                                          CORNELLÀ DE LLOBREGAT

17 DE JUNY                                          BADIA DEL VALLÉS

24 DE JUNY                                          ENCAMP

1 DE JULIOL                                          BARBERÀ DEL VALLÉS

2 DE JULIOL                                          TERRASSA

8 DE JULIOL                                          ARENYS DE MAR

22 DE JULIOL                                          SANT JULIÀ DE VILATORTA

29 DE JULIOL                                          ARBUCIES

3 D’AGOST                                          ARGENTONA

4 D’AGOST                                          ELS PALLARESOS

5 D’AGOST                                          LA LLACUNA

6 D’AGOST                                          CALDES DE MALAVELLA

11 D’AGOST                                          PLATJA D’ARO

12 D’AGOST                                          FIGUEROLA D’ORCAU

15 D’AGOST                                          AMER

19 D’AGOST                                          BORDILS

23 D’AGOST                                          TORDERA

25 D’AGOST                                          PINEDA DE MAR

26 D’AGOST                                          SANT BARTOMEU DEL GRAU

1 DE SETEMBRE                                          SANT QUIRZE DEL VALLÉS

8 DE SETEMBRE                                          CALDES D’ESTRAC

9 DE SETEMBRE                                          SANT ADRIÀ DEL BESÒS

16 DE SETEMBRE                                          COLLBATÓ

18 DE SETEMBRE                                          CAMPDEVÀNOL

23 DE SETEMBRE                                          LA CANONJA (PRIVADO)

6 D’OCTUBRE                                          ALCOVER

14 D’OCTUBRE                                          ROSSELLÓ

1 DE NOVEMBRE                                          ZARAGOZA (PRIVADO)

5 DE NOVEMBRE                                          SANT DALMAI

15 DE DESEMBRE                                          BARCELONA

31 DE DESEMBRE                                          SALA LA CAPSA (EL PRAT DE LLOBREGAT)

_______________2016

16 DE GENER                                      SARROCA DE LLEIDA

23 DE GENER                                     PRATS DE LLUÇANÈS

4 DE FEBRER                                      ROSES

6 DE FEBRER                                      MOLLERUSSA

12 DE MARZO                                       FESTA SOLIDARÌA DELS BOMBERS DE BARCELONA

30 D’ABRIL                                           CADRETE

5 DE MAIG                                           BARCELONA (ESDEVENIMENT PRIVAT)

23 DE MAIG                                        POBLE ESPANYOL

18 DE JUNY                                        MASQUEFA

24 DE JUNY                                        ENCAMP

25 DE JUNY                                        PINEDA DE MAR

28 DE JUNY                                        EL MASNOU

1 DE JULIOL                                       PERAFORT

2 DE JULIOL                                      RUBÍ

9 DE JULIO                                        ARENYS DE MAR

23 DE JULIO                                      SANT JULIÀ DE VILATORTA

29 DE JULIO                                      EL PAPIOL

30 DE JULIOL                                    SANT JULIÀ DE LÒIRA

3 D’AGOST                                          ARGENTONA

4 D’AGOST                                          VILANOVA I LA GELTRÚ

5 D’AGOST                                          VIMBODÍ I POBLET

6 D’AGOST                                          VILA-RODONA

7 D’AGOST                                         CALDES DE MALAVELLA

12 D’AGOST                                    VILLALBA DELS ARCS

13 D’AGOST                                    FIGUEROLA D’ORCAU

20 D’AGOST                                   BORDILS

27 D’AGOST                                   CAMPLLONG

2 DE SETEMBRE                          SANT QUIRZE DEL VALLÉS

3 DE SETEMBRE                          AITONA

10 DE SETEMBRE                     LA LLAGOSTA

16 DE SETEMBRE                      SANT CUGAT DEL VALLÉS (FESTA PRIVADA)

19 DE SETEMBRE                     CAMPDEVÀNOL

29 DE SETEMBRE                    SALA PRINCIPITO (MADRID)

7 D’OCTUBRE                            ALCOVER

8 D’OCTUBRE                           BRUNYOLA

26 DE NOVEMBRE BARRI DE LA SAGRERA (BARCELONA)                  2015

5 DE GENER                                         VERGES

13 DE FEBRER                                     AGRAMUNT

14 DE FEBRER                                     MOLLERUSSA

16 DE FEBRER                                     SORT

21 DE FEBRER                                     ALCANAR

28 DE FEBRER                                    TÉRMENS

25 D’ABRIL                                           LA CELLERA DE TER

1 DE MAIG                                            CERDANYOLA DEL VALLÈS

23 DE MAIG                                          LLAGOSTERA

6 DE JUNY                                            SELVA DEL CAMP

12 DE JUNY                                          BARRI GERMANS SÀBAT (GIRONA)

13 DE JUNY                                          BELLVER DE LA CERDANYA

19 DE JUNY                                         BARRI DE LA MARINA (BARCELONA)

27 DE JUNY                                        BIGUES I RIELLS

3 DE JULIOL                                      LA POBLA DE CLARAMUNT

17 DE JULIOL                                     CORBERA DE LLOBREGAT

25 DE JULIOL                                     EL PLÀ DEL PENEDÉS

31 DE JULIOL                                     MATARÓ

1 D’AGOST                                           SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA

2 D’AGOST                                          CALDES DE MALAVELLA

3 D’AGOST                                       ARGENTONA

15 D’AGOST                                      RIBES DE FRESER

18 D’AGOST                                      MOLLET DEL VALLÈS

21 D’AGOST                                      BARBERÀ DE LA CONCA

22 D’AGOST                                      BORDILS

29 D’AGOST                                      GRANOLLERS

4 DE SETEMBRE                            LLINARS DEL VALLÉS

5 DE SETEMBRE                            SANT ADRIÀ DEL BESÓS

16 DE SETEMBRE                          CAVES CODORNIU (SANT SADURNI D’ANOIA)

19 DE SETEMBRE                          ALCOLETGE

26 DE SETEMBRE                          MOLINS DE REI

3 D’OCTUBRE                                 RUIDELLOTS DE LA SELVA

16 D’OCTUBRE                                ALCOVER

14 DE NOVEMBRE                        SANTA COLOMA DE QUERALT

31 DE DICIEMBRE                              LA CAPSA (EL PRAT DE LLOBREGAT)

                                            2014

18 DE GENER                                     ALCARRÀS

21 DE FEBRER                                   LA COVA DEL DRAC (ESDEVENIMENT PRIVAT)

1 DE MARÇ                                           MOLLERUSSA

3 DE MAIG                                            MAÇANET DE LA SELVA

10 DE MAIG                                         CRUÏLLES

28 DE MAIG                                         BENIDORM (ESDEVENIMENT PRIVAT)

6 DE JUNY                                            BARRI DE MONTILIVI (GIRONA)

8 DE JUNY                                            MONTCADA I REIXAC

14 DE JUNY                                          LA PERA

15 DE JUNY                                          CASSÀ DE LA SELVA

21 DE JUNY                                          BARRI DE LA MARINA (BARCELONA)

27 DE JUNY                                          BIGUES I RIELLS

28 DE JUNY                                          EL MASNOU

29 DE JUNY                                           ABRERA

11 DE JULIOL                                       VALL-LLOBREGA

12 DE JULIOL                                       LLAMBILLES

17 DE JULIOL                                       C.C. DIAGONAL MAR

19 DE JULIOL                                       SANT GREGORI

24 DE JULIOL                                       FORNELLS DE LA SELVA

26 DE JULIOL                                       BELIANES

1 D’AGOST                                              CONSTANTÍ

2 D’AGOST                                              SANT FELIU DE GUIXOLS

3 D’ AGOST                                             CALDES DE MALAVELLA

8 D’AGOST                                              MUNIESA (TEROL)

9 D’AGOST                                              BANYOLES

15 D’AGOST                                            VILABERTRAN

16 D’AGOST                                            CASTELLDEFELS

17 D’AGOST                                            SANTA COLOMA DE QUERALT

22 D’AGOST                                            BARBERÀ DE LA CONCA

23 D’AGOST                                            BORDILS

5 DE SETEMBRE                                  CASTELL D’ARO

6 DE SETEMBRE                                  BREDA

7 DE SETEMBRE                                  AGRAMUNT

12 DE SETEMBRE                                BINÉFAR

20 DE SETEMBRE                               ALCOLETGE

27  DE SETEMBRE                               EL PRAT DE LLOBREGAT

4 D’OCTUBRE                                        BRUNYOLA

11 D’OCTUBRE                                      ROSSELLÓ

25 D’OCTUBRE                                     BELLVÍS

31 DE DESEMBRE                               BANYOLES

                                               2013

9 DE FEBRER                                       L’HOSPITALET DE L’INFANT (CARNESTOLTES)

1 DE MARÇ                                            ALACANT (PRIVAT)

27 DE ABRIL                                         LA CELLERA DE TER

4 DE MAIG                                             CELRÀ

11 DE MAIG                                           OLOT

30 DE MAIG                                          MAS BONVILAR (TERRASSA) (PRIVAT)

9 DE JUNY                                             BARRI DE MONTILIVI (GIRONA)

15 DE JUNY                                           BADIA DEL VALLÈS

6 DE JULIOL                                         TORREDEMBARRA

7 DE JULIOL                                         CHIRINGUITO “AL PAIRO” (CASTELLDEFELS)

20 DE JULIOL                                       SANT GREGORI

27 DE JULIOL                                       ALBONS

2 D’AGOST                                              MASLLORENÇ

3 D’AGOST                                              SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA

4 D’AGOST                                              CALDES DE MALAVELLA

16 D’AGOST                                            ARBECA

17 D’AGOST                                            AIGUAMÚRCIA

19 D’AGOST                                            SANTA COLOMA DE QUERALT

23 D’AGOST                                           ALIÓ

24 D’AGOST                                           SANT ANTONI DE VILAMAJOR

28 D’AGOST                                           SANTA OLIVA

30 D’AGOST                                           BELLAGUARDA

31 D’AGOST                                            SANTA COLOMA DE GRAMENET

6 DE SETEMBRE                                 CASTELL D’ARO

7 DE SETEMBRE                                 SANT ADRIÀ DE BESÒS

13 DE SETEMBRE                               AIGUAVIVA

21 DE SETEMBRE                               ESPLUGUES DE LLOBREGAT

28 DE SETEMBRE                              VALLROMANES

12 D’OCTUBRE                                     ROSSELLÓ

16 D’ OCTUBRE                                    LA DAMA DEL PARAGUAS (ESDEVENIMENT PRIVAT)

26 D’OCTUBRE                                     BELLVÍS

27 D’OCTUBRE                                     BARRAQUES DE GIRONA

30 DE NOVEMBRE                             LA SELVA DE CAMP

6 DE DESEMBRE                                 TORRES DE SEGRE

31 DE DESEMBRE                               MONTORNÈS DEL VALLÉS

                                                2012

21 DE GENER                                        TORREGROSSA

17 DE FEBRER                                      VILANOVA I LA GELTRÚ

19 DE FEBRER                                      LLORET DE MAR

7 D’ABRIL                                               ULLDEMOLINS

19 DE MAIG                                            LLORENÇ DEL PENEDÈS

26 DE MAIG                                           EL VENDRELL

1 DE JUNY                                              CASSÀ DE LA SELVA

10 DE JUNY                                           BARRI DE MONTILIVI (GIRONA)

16 DE JUNY                                           CALELLA

30 DE JUNY                                           BEGUR

7 DE JULIOL                                         LLAMBILLES

14 DE JULIOL                                       SANT GREGORI

21 DE JULIOL                                       BELIANES

27 DE JULIOL                                       SANT JAUME DE LLIERCA

28 DE JULIOL                                       ARBÚCIES

3 D’AGOST                                              TORREBESSES

4 D’AGOST                                              SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA

5 D’AGOST                                              CALDES DE MALAVELLA

10 D’AGOST                                            PUIGPELAT

11 D’AGOST                                             LA BISBAL DEL PENEDÈS

18 D’AGOST                                            CASTELLBISBAL

24 D’AGOST                                            CAMPLLONG

25 D’ AGOST                                           MONELLS

1 DE SETEMBRE                                  SANT HILARI SACALM

10 DE SETEMBRE                               CASTELL D’ARO

15 DE SETEMBRE                               CAMPDEVÀNOL

29 DE SETEMBRE                               RUIDELLOTS DE LA SELVA

6 D’OCTUBRE                                       BRUNYOLA

10 D’OCTUBRE                                     FRAGA

26 D’OCTUBRE                                     BELLVÍS

10 DE NOVEMBRE                              SANTA COLOMA DE FARNERS

1 DE DESEMBRE                                 MONTORNÈS DEL VALLÈS

2 DE DESEMBRE                                 LLINARS DEL VALLÈS

31 DE DESEMBRE                               BANYOLES

                                                2011

26 DE FEBRER                                      PALAUET (BCN)

4 DE MARÇ                                              SOLSONA

5 DE MARÇ                                              CASTELLAR DEL VALLÈS

6 DE MARÇ                                              LLORET

11 DE MARÇ                                            MATARÓ (SALA)

30 D’ABRIL                                              VIC

7 DE MAIG                                               VILABLAREIX

3 DE JUNY                                               BARRI DE SANT NARCÍS

25 DE JUNY                                             BRUNYOLA (PRIVAT)

4 DE JULIOL                                           ORDINO (ANDORRA)

9 DE JULIOL                                            LLAMBILLES

14 DE JULIOL                                          SALA BIKINI

16 DE JULIOL                                          SANT GREGORI

22 DE JULIOL                                         MOJA

23 DE JULIOL                                         BELIANES

30 DE JULIOL                                         ARBÚCIES

5 D’AGOST                                                 TORREBESSES

6 D’AGOST                                                 MASSANES

7 D’AGOST                                                 CALDES DE MALAVELLA

12 D’AGOST                                               PUIGPELAT

13 D’AGOST                                               FLIX

14 D’AGOST                                               L’HOSPITALET DE L’INFANT

20 D’AGOST                                               VULLPELLAC

26 D’AGOST                                               MORA D’EBRE

27 D’AGOST                                               FESTES DE SANTS

29 D’AGOST                                               VILAFRANCA

2 DE SETEMBRE                                     BELLAGUARDA

3 DE SETEMBRE                                     ANGLÈS

8 DE SETEMBRE                                     SALA BIKINI

9 DE SETEMBRE                                      SANT CELONI

10 DE SETEMBRE                                   ST. ADRIÀ DE BESÒS

16 DE SETEMBRE                                    SANT SADURNÍ DE L’HEURA

30 DE SETEMBRE                                    CORNELLÀ DEL TERRI

1 D’OCTUBRE                                             RIUDELLOTS DE LA SELVA

13 D’OCTUBRE                                           SALA BIKINI

15 D’OCTUBRE                                           CA TALLADA (BCN)

28 D’OCTUBRE                                          MNAC (BARCELONA)

12 DE NOVEMBRE                                   BARCELONA (BARRI DEL CLOT-CAMP DE L’ARPA)

25 DE NOVEMBRE                                   CASINO (VILAFRANCA)

7 DE DESEMBRE                                      TORRES DE SEGRE

10 DE DESEMBRE                                    SANTES CREUS

30 DE DESEMBRE                                    MONTORNÈS DEL VALLÈS

                                                2010

27 DE MARÇ                                                 CORÇÀ

24 D’ABRIL                                                   ST. JORDI DESVALLS

9 DE MAIG                                                    VILABLAREIX

15 DE MAIG                                                  LLAGOSTERA

21 DE MAIG                                                  MOLLERUSSA

29 DE MAIG                                                  SALA COTTON (PERALADA)

30 DE MAIG                                                  CASSÀ DE LA SELVA

19 DE JUNY                                                   CAMPRODÓN

23 DE JUNY                                                   TARRAGONA

17 DE JULIOL                                               PUIGCERDÀ

23 DE JULIOL                                               MOJA

24 DE JULIOL                                               ARBÚCIES

30 DE JULIOL                                               SARRAL

31 DE JULIOL                                               GUALTA

1 D’AGOST                                                       CALDES DE MALAVELLA

6 D’AGOST                                                       L’ALBÍ

7 D’AGOST                                                       BESCANÓ

13 D’AGOST                                                     FLIX

14 D’AGOST                                                     LA BISBAL DEL PENEDÈS

15 D’AGOST                                                     CALATAIUD

21 D’AGOST                                                     ASCÓ

26 D’AGOST                                                     SANT SADURNÍ D’ANOIA

28 D’AGOST                                                     VALLFOGONA DEL RIPOLLÈS

4 DE SETEMBRE                                           CALDES D’ESTRAC

5 DE SETEMBRE                                           ANGLÈS

10 DE SETEMBRE                                         BREDA

11 DE SETEMBRE                                          SARRIÀ DE TER

17 DE SETEMBRE                                          ST. SADURNÍ DE L’HEURA

18 DE SETEMBRE                                          MEQUINENSA

25 DE SETEMBRE                                          STA. COLOMA DE FARNERS

1 D’OCTUBRE                                                   EL PIANO BLAU

23 D’OCTUBRE                                                EL VENDRELL

5 DE NOVEMBRE                                           BALAGUER

7 DE DESEMBRE                                            SANT DALMAI

25 DE DESEMBRE                                          JUNEDA